Aktuality

Vystavujeme na veletrhu wire – Düsseldorf

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na tradičním veletrhu wire Düsseldorf. Uvítáme Vás v hale 11, stánek H52 ve dnech 16. až 19. dubna 2018.

Úspěšná recertifikace dle německého zákona o vodách

V posledním týdnu října jsme úspěšně prošli hloubkovou prověrkou celého systému řízení jakosti, provedenou německými inspektory TÜV NORD Systems. Obhájili jsme certifikát dle německého zákona o vodách (WHG) jako „Odborná firma“ („Fachbetrieb“), který nám umožňuje provádět dodávky a montáže našich technologií na území Německa. Oblast západní Evropy a zejména Německa je pro nás klíčovým trhem s mnoha referenčními dodávkami z minulosti a velkým potenciálem do budoucna.

Výzkum a vývoj – řešíme projekt spolufinancovaný Evropskou unií

Náš výzkumný a vývojový tým je řešitelem projektu: „Regenerace mořicích lázní a odpadních vod v procesu moření nerezavějících ocelí a kovů na principu difuzní dialýzy.“ Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je vývoj vhodných membrán, testování a ověření jejich vlastností pro použití v technologiích regenerace vymořených kyselin (zejména dusičné a fluorovodíkové) a odpadních vod z mořicích procesů.

Bližší info zde

Nová mořírna divize TND v ŽDB Bohumín uvedena do provozu

V květnu 2017 jsme uvedli do provozu novou mořírnu drátu pracoviště TND v ŽDB Bohumín. Mořírna byla postavena a zprovozněna v šibeničně krátkém termínu. Nyní je již v plném provozu.

ŽDB Mořírna TND v plném provozu ŽDB Mořírna v provozu ŽDB Nová mořírna 2 ŽDB nová mořírna